Opublikowano

Automatyka do Bram

Automatyka do bram w dzisiejszych czasach to już nie luksus, ale sposób na ułatwienie sobie dostępu do posesji, dzięki otwieraniu za pomocą pilotów zdalnego sterowania, lub innymi urządzeniami, które dają możliwość zdalnego otwierania i zamykania bram lub furtek. Żeby napędy bramy i cały zestaw sterownia działały bez problemowo w każdych warunkach, potrzebny jest nie tylko odpowiedni dobór, ale i montaż urządzeń.

W swoich realizacjach korzystamy tylko ze sprawdzonych marek tj. Nice, Proxima, King Gates, Krispol i Eura-tech, które gwarantują produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się bezproblemowym funkcjonowaniem przez wiele lat, w każdych warunkach pogodowych i bez względu na temperaturę.

W swoich realizacjach mamy wykonane różne metody sterowania automatyką bramową, począwszy od najprostszego sposobu jakim są piloty zdalnego sterowania, po zamki szyfrowe, wideodomofony, czytniki kart i aplikacje w telefonie.

 

Mamy automatykę do każdej bramy wjazdowej i garażowej.

siłownik do bramy przesuwnej 1050x1050
Automatyka do bram przesuwnych od 250 kg do 2500 kg
n_app0462oa_hopp 1050x1050
Automatyka do bram skrzydłowych o szerokości od 3 m do 7 m
Spin_car_in 1050x1050
Automatyka do bram garażowych segmentowych i uchylnych

Co możemy Ci zagwarantować ?

  • Profesjonalny dobór automatyki do każdej bramy
  • Autoryzowany montaż wszystkich kupowanych u nas urządzeń
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Gwarancja ogólnopolska
  • Gwarancja dostępności części zamiennych

Potrzebny serwis ?

Firma Awix, to również sprawdzony serwis automatyki do bram. Mamy bogate doświadczenie w naprawie automatyki bramowej jak i samych bram, oraz szlabanów. Nasz serwis to szybkie kompleksowe usuwanie usterek, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, ale również firmy przemysłowe i deweloperskie.
Naszym działaniem objęte są miejscowości tj. Szczecin, Stargard, Nowogard, Goleniów, Park przemysłowy Łozienica, Kołobrzeg, Przybiernów, Pobierowo, Węgorzyno, Wolin, oraz okoliczne miejscowości.

dav

Czekamy na kontakt od Ciebie.

  • 784584866
  • bramy@uslugiawix.pl