Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Stanowią estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego.

Konstrukcja bram garażowych segmentowych pozwala na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu, ponieważ  porusza się w specjalnych poziomych i pionowych prowadnicach wzdłuż ścian.

Bramę segmentową możemy dostosować do wymiarów każdego otworu garażowego.

Bramy garażowe segmentowe wykonywane są w wersjach z napędem elektrycznym, oraz ręczne bez napędu.

Zalety bram garażowych segmentowych

Sprzedawane i montowane przez naszą firmę bramy segmentowe produkcji Nice i Krispol są zbudowane z paneli o grubości 40 mm  wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie  oraz między segmentami.

 

Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U= 1,12 [W/m2K] .

Dla domów energooszczędnych jest możliwość zamówienia specjalnej bramy o zwiększonej grubości do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

Dopasuj wygląd bramy garażowej do swojego domu

Bramy segmentowe dostępne są w ponad 200 kolorach RAL oraz kilkudziesięciu okleinach. Umożliwia to doskonałe dopasowanie bramy do elewacji i innych elementów stolarki.

Paleta oklein drenopodobnych
Paleta kolorów RAL

Co w przypadku awarii bramy garażowej ?

Oczywiście, tak jak w przypadku automatyki do bram firma Awix serwisuje i naprawia bramy garażowe, oraz przeprowadza przeglądy techniczne. Naprawiamy nie tylko bramy garażowe posesyjne, bo mamy też doświadczenie w naprawie bram przemysłowych, o czym przekonało się już całkiem sporo firm z parku przemysłowego w Łozienicy, Stargardzie i Szczecinie, firmy developerskie w Goleniowie i Stargardzie, ośrodki wczasowe na terenach nadmorskich (Pobierowo, Kołobrzeg, Kamień Pomorski).

Zapraszamy do kontaktu

  • 784584866
  • bramy@uslugiaiwx.pl