Opublikowano

Bramy Garażowe

 

 

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Stanowią estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego.

Konstrukcja bram garażowych segmentowych pozwala na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu, ponieważ  porusza się w specjalnych poziomych i pionowych prowadnicach wzdłuż ścian.

Bramę segmentową możemy dostosować do wymiarów każdego otworu garażowego.

Bramy garażowe segmentowe wykonywane są w wersjach z napędem elektrycznym, oraz ręczne bez napędu.

Zalety bram garażowych segmentowych

Sprzedawane i montowane przez naszą firmę bramy segmentowe produkcji Nice i Krispol są zbudowane z paneli o grubości 40 mm  wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie  oraz między segmentami.

 

Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku: U= 1,12 [W/m2K] .

Dla domów energooszczędnych jest możliwość zamówienia specjalnej bramy o zwiększonej grubości do 60 mm. Ta wyjątkowo ciepła brama posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkową uszczelkę obwodową, niwelującą mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami. Umożliwia to osiągnięcie współczynnika U=0,9 [W/m2K].

Dopasuj wygląd bramy garażowej do swojego domu

Bramy segmentowe dostępne są w ponad 200 kolorach RAL oraz kilkudziesięciu okleinach. Umożliwia to doskonałe dopasowanie bramy do elewacji i innych elementów stolarki.

Paleta oklein drenopodobnych
Paleta kolorów RAL

Co w przypadku awarii bramy garażowej ?

Oczywiście, tak jak w przypadku automatyki do bram firma Awix serwisuje i naprawia bramy garażowe, oraz przeprowadza przeglądy techniczne. Naprawiamy nie tylko bramy garażowe posesyjne, bo mamy też doświadczenie w naprawie bram przemysłowych, o czym przekonało się już całkiem sporo firm z parku przemysłowego w Łozienicy, Stargardzie i Szczecinie, firmy developerskie w Goleniowie i Stargardzie, ośrodki wczasowe na terenach nadmorskich (Pobierowo, Kołobrzeg, Kamień Pomorski).

Zapraszamy do kontaktu

 • 784584866
 • bramy@uslugiaiwx.pl
Opublikowano

Automatyka do Bram

Automatyka do bram w dzisiejszych czasach to już nie luksus, ale sposób na ułatwienie sobie dostępu do posesji, dzięki otwieraniu za pomocą pilotów zdalnego sterowania, lub innymi urządzeniami, które dają możliwość zdalnego otwierania i zamykania bram lub furtek. Żeby napędy bramy i cały zestaw sterownia działały bez problemowo w każdych warunkach, potrzebny jest nie tylko odpowiedni dobór, ale i montaż urządzeń.

W swoich realizacjach korzystamy tylko ze sprawdzonych marek tj. Nice, Proxima, King Gates, Krispol i Eura-tech, które gwarantują produkty najwyższej jakości, charakteryzujące się bezproblemowym funkcjonowaniem przez wiele lat, w każdych warunkach pogodowych i bez względu na temperaturę.

W swoich realizacjach mamy wykonane różne metody sterowania automatyką bramową, począwszy od najprostszego sposobu jakim są piloty zdalnego sterowania, po zamki szyfrowe, wideodomofony, czytniki kart i aplikacje w telefonie.

 

Mamy automatykę do każdej bramy wjazdowej i garażowej.

siłownik do bramy przesuwnej 1050x1050
Automatyka do bram przesuwnych od 250 kg do 2500 kg
n_app0462oa_hopp 1050x1050
Automatyka do bram skrzydłowych o szerokości od 3 m do 7 m
Spin_car_in 1050x1050
Automatyka do bram garażowych segmentowych i uchylnych

Co możemy Ci zagwarantować ?

 • Profesjonalny dobór automatyki do każdej bramy
 • Autoryzowany montaż wszystkich kupowanych u nas urządzeń
 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Gwarancja ogólnopolska
 • Gwarancja dostępności części zamiennych

Potrzebny serwis ?

Firma Awix, to również sprawdzony serwis automatyki do bram. Mamy bogate doświadczenie w naprawie automatyki bramowej jak i samych bram, oraz szlabanów. Nasz serwis to szybkie kompleksowe usuwanie usterek, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów indywidualnych, ale również firmy przemysłowe i deweloperskie.
Naszym działaniem objęte są miejscowości tj. Szczecin, Stargard, Nowogard, Goleniów, Park przemysłowy Łozienica, Kołobrzeg, Przybiernów, Pobierowo, Węgorzyno, Wolin, oraz okoliczne miejscowości.

dav

Czekamy na kontakt od Ciebie.

 • 784584866
 • bramy@uslugiawix.pl
Opublikowano

Wideodomofony

Niezwykle praktyczny system kontroli dostępu – nowoczesne wideodomofony umożliwiają właściwą identyfikację wszystkich osób starających się dostać do wnętrza budynku. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Opublikowano

Bramy Wjazdowe

Dostępne w naszej ofercie bramy wjazdowe wyposażone są w systemy automatycznego otwierania i zamykania. Istnieje możliwość zastosowania wariantu przesuwnego lub skrzydłowego – dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Opublikowano

Ogrodzenia Panelowe

Ogrodzenie panelowe to popularny i estetyczny typ ogrodzenia, który zapewnia ochronę Twojego obiektu. Panele 3D świetnie nadają się do ogradzania wszelkich obiektów prywatnych, użyteczności publicznej, osiedli zamkniętych, stadionów, szkół i terenów przemysłowych.        Wyjątkowa trwałość sprawia, że ogrodzenia panelowe są szczególnie odporne na wszelkie działania mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Oferowane przez firmę Awix ogrodzenia, mogą Państwo zamówić z usługą montażu.
Dopełnieniem ogrodzenia są podmurówki prefabrykowane, bramy przesuwne i skrzydłowe ręczne, bądź automatyczne, oraz furtki z możliwością zamontowania wideodomofonu lub domofonu.

Panele ogrodzeniowe 3D występują w różnych wymiarach. Trzeba pamiętać, że każda zmiana jednego z parametrów panela 3D ma wpływ na cenę i sztywność całego ogrodzenia.
Najbardziej popularne wymiary paneli ogrodzeniowych 3D, zapewniające odpowiednią sztywność ogrodzenia to:

 • wys. 123 cm x szer. 250 cm, wymiar oczka 50 mm x 200 mm, średnica drutu 4 mm.
 • wys. 153 cm x szer. 250 cm, wymiar oczka 50 mm x 200 mm, średnica drutu 4 mm.

Oferowane wysokości paneli 3D:

Ogrodzenie panelowe z bramą przesuwną automatyczną. Panel o wysokości 123 cm x szer. 250 cm, wymiar oczka 50 mm x 200 mm, średnica drutu 4 mm.
 • wys. 103 cm x szer. 250 cm
 •  wys. 123 cm x szer. 250 cm
 •  wys. 153 cm x szer. 250 cm
 •  wys. 173 cm x szer. 250 cm
 •  wys. 203 cm x szer. 250 cm
Wielkość oczek jakie występują w panelach ogrodzeniowych 3D:
 •  50 mm x 200 mm
 •  75 mm x 200 mm
Dostępna grubość drutu:
 •  3 mm
 •  4 mm
 •  5 mm

   

Opublikowano

Ogrodzenia Palisadowe

Niezwykle elegancki design oraz szerokie zastosowanie – tym właśnie charakteryzują się ogrodzenia palisadowe. Doskonale współgrają z większością projektów, a ich solidne wykonanie zapewnia poczucie bezpieczeństwa i prywatności domownikom.

Opublikowano

Panele ogrodzeniowe 3D proste, o różnych grubościach drutu 3,25 mm, 4 mm, 5 mm, oczko 75×200 mm lub 50×200 mm, są podstawowym elementem dzisiejszego ogrodzenia. Ogrodzenie panelowe jest stabilnym i trwałym sposobem na oddzielenie posesji i firmy. Każdy z sprzedawanych przez nas paneli jest ocynkowany i pomalowany na jeden z dostępnych kolorów z palety RAL: antracyt, czarny, brązowy, zielony, srebrny. Firma Awix dysponuje wszystkimi niezbędnymi elementami, potrzebnymi do złożenia kompletnego ogrodzenia 3D: słupki ogrodzeniowe, obejmy i uchwyty, podmurówki, łączniki podmurówki.
Dostępne wymiary paneli ogrodzeniowych 3D:
– szerokość 250 cm x wysokość 103 cm, dwa przetłoczenia
– szerokość 250 cm x wysokość 123 cm, dwa przetłoczenia
– szerokość 250 cm x wysokość 153 cm, trzy przetłoczenia
– szerokość 250 cm x wysokość 173 cm, trzy przetłoczenia
– szerokość 250 cm x wysokość 203 cm, cztery przetłoczenia

Panele ogrodzeniowe ozdobne 2D dekoracyjne, wykonane są z drutu 5/5/5 mm, dostępne w kolorze zielonym RAL 6005 lub antracyt RAL 7016.
Stanowią doskonałą alternatywę między panelem prostym 3D, a ogrodzeniami kutymi i palisadowymi, gdyż są dostępne w przystępnych cenach. Sztywność konstrukcji zapewniają druty o dużej średnicy.
Wymiary paneli dekoracyjnych:
– szerokość 201,5 cm x wysokość najniższy punkt 136 cm x wysokość w najwyższym punkcie 148,3 cm
– grubość drutu 5/5/5 mm
– rozmiar oczka 65 x 200 mm

Opublikowano Dodaj komentarz

Bramy wjazdowe dostosowane do każdej szerokości wjazdu i o różnych wysokościach. Wykonujemy bramy na zamówienie w rożnych kolorach, z najpopularniejszym wypełnieniem tj. z panela 2D, panela 3D, palisadowe.

Opublikowano

Bramy garażowe i przemysłowe na każdy wymiar i w każdym kolorze. W naszej ofercie są bramy bez ocieplenia i z ociepleniem o grubości 40 mm i 60 mm. Każdą bramę możemy doposażyć w drzwi wejściowe i okno, oraz automatykę do zdalnego otwierania i zamykania.